Váš IT a elektro specialista na Jižní Moravě: Znojmo, Miroslav,...
+420 733 535 344
info@simeanet.czhelpdesk

Vytvoříme pro vás web i e-shop

umíme i SEO

Webové stránky

K tvorbě webvých stránek využíváme Wordpress, ve kterém pracujeme už od roku 2014 a máme na něm postaveny 10 webů. Proto pokud chcete nové webové stránky v moderním vzhledu, který zajišťuje i mobiní zobrazení, budeme rádi, když se obrátíte na naši firmu.

Nabídneme vám moderní vzhled, především funkční řešení na kterém se dohodneme a to vše za zajímavou cenu.

Webové stránky si můžete sami edtiovat, protože se jedná o redakční systém, ovládání zvládne i začátečník. Prostředí je podobné ovládání např. Wordu. Nabízíme však komplexní služby, kdy se o vaše stránky staráme i po předání.

Vše je připravené pro vyhledávače Google a Seznam, to znamená, že pokud se rozhodnete pro SEO a budete chtít být vidět ve vyhledávačích, je na to systém připravený.

E-shop

Nabídneme vám malý e-shop, ale pokud se rozhodnete pro robustní řešení, jsme připraveni a na tuhle variantu. Vše záleží na vašich požadavcích, na základě kterých zvolíme řešení a kompletní postup. A to od prodeje vašich produktů nebo napojení na dodavatele. Platby kartou nebo QR kódem, jsou v dnešní době samozřejmostí a nutností.

Ovládání e-shopu zvládnete po našem zaškolení sami, ale stejně jak u webových stránek, nabízíme komplexní správu systému na jejím rozsahu se dohodneme.

My jsme elektro IT

Jsme skupina specialistů v oboru IT a elektro. Máme zkušenosti s velkými instalacemi, ale nepohrdneme jedním  PC nebo malým rodinným domem. Zákazníků si vážíme.
info@simeanet.cz
IT a elektro správa