Váš IT a elektro specialista na Jižní Moravě: Znojmo, Miroslav,...
+420 733 535 344
info@simeanet.czhelpdesk

Dodáme HW i SW

Spolupracujeme s velkoobchody a snažíme se pro váši firmu získat ty nejlepší ceny a kvalitu.

S dodávkou HW nekončíme

HW umíme zajistit za příznivých cenových podmínek, protože máme smlouvy s velkoobchody a tak se dostaneme na lepší ceny než na přímo. Pokud vám dodáme HW, řešíme za vás případné reklamace. Pokud náš zákazník potřebuje vyřešit servis již staršího HW, zajistíme samozřejmě i to.

K dispozici máme i zařízení, která jsou vystavená nebo staršího data výroby. Jedná se o tiskárny, notebooky, počítače, monitory a další výpočetní techniku. Zde je velice příznivá cena a to včetně záruky.

Do HW spadají i zálohovací zařízení, která odporně nastavíme a provádíme kontroly již provedených záloh.

Umíme dodat i SW

Potřebujete své počítače vybavit SW jako je například Microsoft 365 nebo antivirový program? Zajistíme Vám nejen přijatelnou cenu, ale i instalaci těchto SW. Stačí, když se ozvete.
HW i SW dodáváme i do škol. Je možné zařízení dodat nainstalované a připravené k okamžitému použití. Vybereme Vám zařízení přesně podle vašich potřeb. Spolupracujeme s několika velkoobchody s výpočetní technikou a proto vám zajistíme i příznivou cenu.

My jsme elektro IT

Jsme skupina specialistů v oboru IT a elektro. Máme zkušenosti s velkými instalacemi, ale nepohrdneme jedním  PC nebo malým rodinným domem. Zákazníků si vážíme.
info@simeanet.cz
IT a elektro správa
printer